Warsztaty pszczelarskie dla firm

728 160 190



Postaw na
warsztaty pszczelarskie
dla firm

 

Pszczoły to niesamowicie pracowite owady, które stanowią obiekt do obserwacji i zachwytu, ale nie tylko. Stworzenia te uczą i inspirują, zarówno złożonością powiązań między osobnikami całej pszczelej rodziny, jak i precyzją wykonywanych zadań. Rój pszczół to zatem wybitnie funkcjonujący supermózg, składający się z tysięcy elementów! Analiza procesów, które zachodzą w pszczelim ulu, może być doskonałą lekcją dla rozmaitych organizacji. Zapraszam zatem na warsztaty pszczelarskie dla firm, które mogą dotyczyć zarówno edukacji ekologicznej oraz idei zrównoważonego rozwoju, jak i skutecznych mechanizmów team buildingu!


Program warsztatów pszczelarskich dla firm

Program warsztatów pszczelarskich dla firm zawsze dostosowany jest do potrzeb danej organizacji, jej profilu działalności, a także planowanego rodzaju eventu przez zamawiającego. Może on mieć bardziej luźną i popularnonaukową formę, polecaną między innymi dla spotkań integracyjnych, czy też tę nieco bardziej formalną i opartą o twarde dane. Pszczela tematyka doskonale wpisuje się w zagadnienia dotyczące: 

 • Zarządzania czasem i organizacji życia firmy, 
 • Zarządzania zespołem i team buildingu, 
 • Pracy dobrego menadżera, 
 • Sposobów delegowania zadań i budowania zdrowej struktury pracowniczej w organizacji, 
 • Edukacji ekologicznej i idei zrównoważonego rozwoju. 

Program warsztatów pszczelarskich dla firm, w tym tematyka spotkania oraz dodatkowych aktywności, zawsze uzgadniany jest z odpowiednim wyprzedzeniem (najlepiej 1 miesiąca). Zapraszam do kontaktu i wspólnego zaprojektowania wyjątkowego eventu!

Warsztaty pszczelarskie dla firm – praca w grupach!

Warsztaty pszczelarskie dla firm nie tylko mogą mieć formę dyskusji, prelekcji, czy serii wykładów. Warto wspólnie zaplanować dodatkowe aktywności, w tym pracę w grupach dla pracowników, w tym dla kadry zarządzającej w organizacji. Przykładowymi elementami warsztatów pszczelarskich, które cieszą się zainteresowaniem firm, są: 

 • Tworzenie świec z wosku pszczelego i naturalnych kosmetyków, 
 • Live cooking potraw z wykorzystaniem miodu, 
 • Budowa domków i poidełek dla owadów, 
 • Konkurencje pszczelarskie na czas np. zbijanie ramek na czas, 
 • Analiza case studies związana z daną branżą w przełożeniu na pracę pszczół w ulu. 

Tematyka warsztatów pszczelarskich dla firm zależy od potrzeb i możliwości klienta. Zgłoś się do mnie, a wspólnie zaplanujemy aktywności dla Twoich pracowników, które będą twórcze i pełne rozluźniającej zabawy.

Warsztaty pszczelarskie dla firm: imprezy integracyjne

Planujesz imprezę integracyjną w firmie, która uwzględni element edukacyjny i zapewni aktywność w zakresie team buildingu? Wykorzystaj potencjał wiedzy na temat pszczół oraz ich wyjątkowej współpracy. Warsztat pszczelarski w firmie to doskonały sposób na to, by zacieśnić relacje między pracownikami i otworzyć ich na siebie – to również okazja do rozładowania napięć w zespole i wyznaczenia nowego modelu zarządzania w organizacji!

Warsztaty pszczelarskie: team building

Warsztaty pszczelarskie: zrównoważony rozwój

Warsztaty pszczelarskie: zarządzanie czasem

Oferta warsztatów pszczelarskich

Warsztaty pszczelarskie dla firm– Kalisz i okolice

Ile kosztują warsztaty pszczelarskie dla firm?

Warsztaty pszczelarskie dla firm– indywidualny program dla wymagających!

 

Warsztaty pszczelarskie dla firm prowadzone są przede wszystkim w Kaliszu, okolicznych miastach i wsiach zlokalizowanych w promieniu do 120 km od Kalisza (koszt dojazdu doliczam powyżej 20 km od Kalisza).

czytaj więcej

Zachęcam jednak do kontaktu zainteresowanych z innych regionów Polski – jestem przekonana, że z powodzeniem uzgodnimy inne warunki współpracy oraz termin, który pozwoli mi na odbycie dalszej podróży.

 

Zachęcam Cię do kontaktu w celu określenia ceny warsztatu pszczelarskiego. Zależy ona od rodzaju spotkania, czasu jego trwania czy dodatkowych aktywności i zabaw podczas podróży po świecie pszczół i pszczelarstwa.

 

Chcesz, aby warsztat pszczelarski dotyczył wskazanego zagadnienia i potrzeb Twojego zespołu? Zgłoś się do mnie, a razem zaplanujemy wyjątkowy program, doskonale dopasowany do branży, w której działa Twoja firma lub organizacja. 

Zapisz się na warsztat pszczelarski dla firm - zadzwoń: 728 160 190

  Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez moją stronę

  FAQ: Najważniejsze pytania dotyczące warsztatów pszczelarskich dla firm

  Czy warsztaty pszczelarskie dla firm mogą być dostosowane do branży działalności danej organizacji?

  Przebieg spotkania jest opracowywany indywidualnie na podstawie szczegółowej rozmowy ze zlecającym. W jej trakcie próbuję ustalić kontekst i cel spotkania. Z uwagi na różnorodną specyfikę wielu branż, prezentowane przeze mnie treści będą dostosowane do Twojej firmy.

  Jaka jest minimalna i maksymalna wielkość grup, które mogą uczestniczyć w warsztatach pszczelarskich?

  Nie ma minimalnej liczby uczestników, dla których prowadzę spotkania w formie prelekcji i/lub dyskusji. Mogą one mieć także formę hybrydową lub całkowicie online. Wybór należy do Ciebie! Osobiście jestem zwolenniczką mniejszych grup i spotkań w świecie realnym, ponieważ lubię mieć bliski kontakt z moimi odbiorcami.

  Jakie są wymagania dotyczące sali – czy musi posiadać dostęp do prądu i rzutnik?

  Jeśli spotykamy się stacjonarnie, w siedzibie firmy to zależałoby mi na tym, aby sala dysponowała laptopem lub projektorem bym mogła podłączyć swoją prezentację multimedialną. Ponadto potrzebny mi będzie stolik, na którym będę mogła ustawić ul i inne akcesoria, a w przypadku spotkania z dodatkową formą aktywności np. tworzenie świec, warto zabezpieczyć stoły tekturowymi podkładkami.

  Jaki jest orientacyjny koszt warsztatu pszczelarskiego dla firm i od czego zależy jego cena?

  Trudno jest określić orientacyjną kwotę za spotkanie, ponieważ koszt uzależniony jest od formy spotkania (stacjonarnie/online/hybrydowo), czasu trwania, poziomu zaawansowania omawianej treści oraz tego, kto będzie jej odbiorcą i jakim efekt chcemy osiągnąć. Na cenę składa się także czas, jaki potrzebuję na przygotowanie prezentacji, zakup materiałów w przypadku wybrania dodatkowych form aktywności oraz ewentualne koszty dojazdu. Udział żywych pszczół jest dodatkowo płatny +500 zł.

  Jakie są wymagania dotyczące sali – czy musi posiadać dostęp do prądu i rzutnik?

  Zależałoby mi na tym, aby sala dysponowała laptopem lub projektorem do których mogłabym podłączyć USB z prezentacją multimedialną. Choć i tego jestem w stanie przeprowadzić interesującą lekcję. Dla dzieci w wieku przedszkolnym w ogóle nie korzystam z prezentacji. Percepcja maluchów jest zupełnie różna od ich starszych kolegów i koleżanek. Dlatego, dla nich spotkanie ma nieco inną formę. Bez względu na wiek słuchaczy potrzebny mi będzie stolik, na którym będę mogła ustawić ul i inne akcesoria, a jeśli wybierzesz formę rozszerzoną to stoły na sali były zabezpieczone folią lub tekturowymi podkładkami.

  Jaki jest czas trwania warsztatów pszczelarskich dla firm?

  Średnio czas trwania spotkania (bez dodatkowej formy aktywności) wynosi 60 min + 30 min to odpowiedzi na pytania od słuchaczy.

  Zaplanuj warsztat pszczelarski w swojej firmie!

  728 160 190