O mnie

CZEŚĆ, HEJ!

Nazywam się Ola Nowacka, a to jest mój blog.

Na co dzień pracuję w sklepie z artykułami pszczelarskimi. Kocham naturę, a każdą wolną chwilę wypełnia mi muzyka. Jestem wegetarianką, która nie odmówi potrawy z kuchni włoskiej lub azjatyckiej, i jak każdy uwielbiam słodycze, a najbardziej – miód!

Życie bez zainteresowań szybko szarzeje, dlatego mam jeszcze inne sposoby na szczęście. Moją pasją jest pszczelarstwo. Jestem pełna podziwu dla ogromu pracy jaką wykonują te puchate stworzenia. Poza tym pszczelarstwo mam w genach. To moja rodzinna tradycja od ponad 60 lat!

Skąd pomysł na bloga? Po pierwsze, zauważyłam, że moje hobby wzbudza duże zainteresowanie. Zawsze pada wiele pytań na przykład: czy to prawda, że pszczół jest coraz mniej? Skąd się bierze miód? Lista pytań jest nieskończona, a odpowiedzi na nie znajdziecie właśnie tutaj.

Po drugie, od kilku lat prowadzę fanpage na FB. Moje pierwsze wpisy były bardzo obszerne i z czasem musiałam zrezygnować z takiej formy publikacji, bo nie oszukujmy się – Facebook nie na to odpowiednim miejscem. Za to tutaj mogę poszaleć!

Ponadto, docierają do mnie komentarze, że całkiem nieźle wychodzi mi przekazywanie wiedzy. Dlatego wierzę, że szybko się o tym przekonasz i będziesz tu regularnie zaglądać : )